hledej

Zahradní domky

Zahradní domky jsou velmi užitečné stavby na zahradu, kdy nám rozšiřují prostory pro uskladnění nářadí, zahradní techniky, zahradního nábytku a mnoho dalších věcí. Také mohou  sloužit pro odpočinek, dětské hry a dokonce i pro bydlení. Dnes můžeme vybírat ze spousty modelů, tvarů a materiálů.

Více informací o zahradních domcích níže

 

Filtry

  • Cenové rozpětí
    -
  • barva
  • Výrobce

zobrazeno 12 produktů z 618 nalezených

Zobrazit filtry

řadit podle:

---- Nejnižší ceny Nejvyšší ceny Nejnovější produkty

Zobrazeno 12 z 618 produktů

Zahradní domky - výhody a výběr

Zahradní domky jsou praktickým doplňkem mnoha zahrad. V prvé řadě je důležité se zamyslet, k čemu nám má zahradní domek sloužit. Na základě toho se bude odvíjet spousta parametrů od materiálu až po velikost a výbavu. Nejčastěji se využívají k uskladnění nářadí a zahradní techniky. Je to rozhodně lepší varianta, než toto náčiní nechat někde "ležet". Kromě skladovací funkce lze zahradní domky využít jako obytné domky. Pokud bude mít domek dveře a okna, můžeme v nich i přespávat.

Velkou výhodou zahradních domků je, že pro ně není potřeba chystat nějaké velké základy. Jejich stavba je velmi rychla a často i jednoduchá. Lze postavit "téměř" kdekoliv. Můžeme postavit na zahradách velkých i malých a hojně využívané v zahrádkářských koloniích, kde nelze stavět klasické domky. Obrovskou výhodou je, že do velikosti zastavěné plochy 25m2 dle § 103 odst. 1)a stavebního zákona 183/2006 Sb. není potřeba stavební povolení ani ohlášení.